Založ si blog

Jeho boj s veternými mlynmi a náš boj o prirodzenosť

Dômyselný rytier Don Igor Mydlič Kobylič de la Slovaccia bojujúci z veternými mlynmi v Cannes a aj niekde na Cypre spolu so svojimi submisívnymi sluhami, takisto s patologickými príznakmi viacerých ochorení sa rozhodli, po tom, čo získali manipulatívne moc, prizvať na pomoc armádu, aby prinútili poddaných správať sa totalitne a podriadiť sa testom na prítomnosť alebo absenciu Cov-vírusu pod hrozbou obmedzenia osobnej slobody. Zmysel tohto počínania je utajený, no prirodzene tušíme sprisahanie proti ľudskosti s vidinou nezaslúženého individuálneho prospechu sprisahancov a psychicky dekompenzovaných vykonávateľov moci.

Bože, prosím ťa, príď nám na pomoc, nech skončí táto „demokratická“ noc.

21/10/2020

Mali by sme ich zrušiť

18.03.2021

Mali by sme všetky politické strany zrušiť. Aj všetky politické hnutia. Veď sú takým prežitkom, ako 386-ky, alebo 486-ky. Taká 386-ka mala malú pamäť a pokým načítala program…! politická strana (ďalej PS-ka) niekedy program nenačíta vôbec, má tiež malú pamäť, po voľbách si nepamätá, čo voličom sľúbila, 386-ka veľmi ľahko dostala vírus, aj PS-ky sú [...]

Testujú. ..

09.03.2021

U nás Sputnik testujú na potkanoch a myšiach. Uhádnite, na akých živočíšnych druhoch testujú Fajzer, Astru-senecu, Džonsona a Mondénu? Radšej pomlčím, nie so ako Šifrinka v Jasnej. A propo, Michaela, „keď už bola v nedeľu taká natlakovaná, za 5 a 8 minút, čo čakala na štarte, mohla vyšlapať na vrchol Chopku a spustit sa na Kosodrevinu, na Srdiečku by jej [...]

Čas nemá čas

09.03.2021

Čas nemá čas, čas nečaká, už neviem koľký rok. Ani dnes nemá čas. Zas zrýchlil krok, inak by nevládal sledovať ten báječný technologický pokrok. Hej, môj čase, čo by sa stalo, keby si zvoľnil, Ľahol si do trávy… Dali by sme si ruky za hlavy, hľadeli na mraky ktoré nám dávno zakliali, až sa z nich vytvoril hliníkový maník, drak trojhlavý. Ale čas stále [...]

Raman Pratasevič

Pre zatknutie Prataseviča EÚ sprísni ekonomické sankcie voči Bielorusku

18.06.2021 20:24

Nové široko koncipované sankcie EÚ by mali postihnúť bieloruský finančný sektor. Technickú zhodu sa podarilo dosiahnuť, keď svoje námietky stiahlo Rakúsko.

Zuzana Čaputová / Miroslav Hopta  / Čierna nad Tisou /

Čaputová: Situácia na Zemplíne je náročná, pracovných ponúk nie je dostatok

18.06.2021 19:57

Prezidentka vyzdvihla statočnosť ľudí, ktorí zažívajú ťažkú sociálnu situáciu. Poukázala tiež na to, ako absurdne a paradoxne musia byť ich optikou vnímané hádky politikov v Bratislave.

Jaroslaw Kaczyňski

Kaczynski: Rozsiahly kyberútok na poľských politikov bol podniknutý z Ruska

18.06.2021 19:44

Terčom útoku boli podľa šéfa poľskej vládnej strany najvyšší predstavitelia Poľska, ministri, poslanci z rôzneho politického spektra. Cieľom útoku bola "destabilizácia" Poľska.

Izrael / Palestínčania / Chrámová hora / Al-Aksá /

Na Chrámovej hore došlo opäť k potýčkam medzi veriacimi a izraelskou políciou

18.06.2021 19:27

Zranenia utrpelo deväť Palestínčanov, stav troch z nich si vyžiadal hospitalizáciu. Za hádzanie kameňov a pre výtržníctvo zatkla polícia 14 ľudí.

veroninmichal

Píšem ako myslím... Myslím ako cítim... Cítim ako to je...

Štatistiky blogu

Počet článkov: 68
Celková čítanosť: 86920x
Priemerná čítanosť článkov: 1278x

Autor blogu